Loading...
duminică, 19 noiembrie 2017
OFMConv Romania

Frați în formare

Frații în formare pe grupuri formative

  • I Grup formativ: fra Masseo

          Formator responsabil: fr. Iosif-Eduard CADAR

          Frate-student responsabil: fr. Mihai BLĂJUȚ

  1. ALFRED Alexandru
Sagna – NT Anul II Filozofie Anul II profesiune
  1. ANTONICĂ Iosif-Ionuț
Hălăucești – IS Anul I Filozofie Anul I profesiune
  1. BEJAN Andrei
Pildești – NT Anul I Filozofie Anul I profesiune
  1. BÎRSAN Iosif-Alexandru
Coman – BC Anul I Filozofie Anul I profesiune
  1. BLAJ Claudiu
Buruienești – NT Anul I Filozofie Anul I profesiune
  1. BLĂJUȚ Mihai-Andrei
Hălăucești – IS Anul I Filozofie Anul I profesiune
  1. CHERECHES Ionuț-Iulian
Butea – IS Anul II Filozofie Anul II profesiune
  1. FRÂNCU Claudiu
Faraoani – BC Anul I Filozofie Anul I profesiune
  1. IȘTOC Cristian
Gherăiești – NT Anul I Filozofie Anul I profesiune
  1. OPREA Felix
Nisiporești – NT Frate religios Anul II profesiune
  1. SANDU Cristian-Ciprian
Sarata – BC Anul I Filozofie Anul I profesiune
  1. SARANCI Daniel-Antonio
Iasi Anul III Filozofie Anul I profesiune

 

 

  • II Grup formativ: fra Pacifico

          Formator responsabil: fr. Marius-Petru BÎLHA

          Frate-student responsabil: fr. Iulian-Robert TÂMPU

  1. ANTICA Emanuel-Petrache
Prăjești – BC Anul III Filozofie Anul III profesiune
  1. BUTACU Iosif
Luizi-Călugăra – BC Anul III Filozofie Anul III profesiune
  1. CIOBANU Andrei-Iulian
Hălăucești – IS Anul III Filozofie Anul III profesiune
  1. COJOC Francisc-Ovidiu
Berzunți – BC Anul III Filozofie Anul III profesiune
  1. FICĂU Adrian-Emanuel
Luizi-Călugăra – BC Anul III Filozofie Anul III profesiune
  1. FRÂNCU Ion
Nicolae-Bălcescu – BC Anul III Filozofie Anul III profesiune
  1. GAL Marcelin-Paul
Buruienești – BC Anul III Filozofie Anul III profesiune
  1. LASLĂU Narcis-Leonard
Pustiana – BC Anul III Filozofie Anul III profesiune
  1. MĂRTINUT Liviu-Florin
Săbăoani – NT Anul III Filozofie Anul III profesiune
  1. MURĂRAŞU Andrei-Iulian
Brăila Anul III Filozofie Anul III profesiune
  1. PERICICĂ Vasile
Buruienești – NT Anul III Filozofie Anul III profesiune
  1. SASCĂU Alexandru-Cosmin
Coman – BC Anul III Filozofie Anul III profesiune
  1. TÂMPU Iulian-Robert
Luizi-Călugăra – BC Anul III Filozofie Anul III profesiune
  1. TOMA Raimund
Huși – VS Anul III Filozofie Anul III profesiune
  1. VÂRGĂ Petru
Săbăoani – NT Anul III Filozofie Anul III profesiune

 

 

  • III Grup formativ: fra Bernard

           Formator responsabil: fr. Marius-Petru BÎLHA

           Frate-student responsabil: fr. Mihai OPREA  

  1. ANDREI Marius
Faraoani – BC Anul III Teologie Anul III profesiune
  1. BLAJ Emanuel-Petrică
Sagna – NT Anul IV Teologie Anul IV profesiune
  1. CĂTĂLIN Emanuel
Brașov Anul III Teologie Anul III profesiune
  1. CHERECHEȘ Mihai
Butea – IS Anul IV Teolgie Anul IV profesiune
  1. COBZARU Adrian
Gherăiești – NT Anul III Teologie Anul III profesiune
  1. DUMEA Mihai-Alexandru
Săbăoani – NT Frate religios Anul III profesiune
  1. MARTIȘCA Marius-Andrei
Pildești – NT Anul II Teologie Anul IV profesiune
  1. OPREA Mihai
Nisiporești – NT Anul II Teologie Anul IV profesiune
  1. PAL Cristian-Petru
Nisiporești – NT Anul IV Teolgie Anul IV profesiune
  1. PAL Gabriel
Bacău Anul II Teologie Anul IV profesiune
  1. PIȚA Emanuel
Buruienești – NT Anul II Teologie Anul IV profesiune
  1. SABĂU Iosif-Mihai
Cleja – BC Anul II Teologie Anul IV profesiune
  1. VĂTĂMĂNELU Marian-E.
Tămășeni – NT Anul III Teologie Anul III profesiune